array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

Ośrodek Kształcenia Dekarzy w Akademii Dachów Płaskich znajduje się w Ołtarzewie pod Warszawą. W budowlanych zawodach - dekarz odgrywa znaczącą rolę. Musi wiedzieć, jak przebiega wymiana okna, jak dobrze przeprowadzić montaż okna dachowego, co to jest gont blaszany czy system nakrokwiowy. Poza doradztwem technicznym i wsparciem wykonawców zapraszamy na kursy dekarskie, gdzie przekazujemy praktyczą wiedzę kursantom, którą każdy dekarz / blacharz / cieśla powinien znać.

Profesjonalne szkolenia dekarzy

Zapraszamy na praktyczne szkolenia dekarskie w zakresie:

  • EPDM klejone - Firestone/Elevate RubberGard EPDM
  • TPO zgrzewane - Firestone/Elevate UltraPly TPO
  • EPDM zgrzewane - SealEco Prelasti Fleece EPDM
  • Instalacje fotowoltaiczne - bezinwazyjne mocowanie na izolacjach wodochronnych EPDM i TPO w systemie Energy 5

Na indywidualne życzenie klientów organizujemy również kursy:

  • doszczelniania drzwi balkonowych i obróbek przebić dachowych za pomocą mas PU i PMMA
  • zgrzewanie i obróbka detali w systemie pap termozgrzewalnych
  • hydroizolacje z płynnych membran i żywic - podstawowe detale
  • dachy płaskie - budowa, rodzaje, układy warstw - szkolenia przekrojowe
  • dachy zielone - jakie to proste! - podstawowe informacje i praktyczne wskazówki

Ośrodek Kształcenia Dekarzy udostępnia różne moduły szkoleniowe dla dekarzy. Kursy dostosowujemy do poziomu wiedzy o starym pokryciu jak i nowych systemach dachowych. Dzięki wiedzy przekazanej w trakcie kursu, uzyskujecie niezbędną praktykę, która daje wam uprawnienia do profesjonalnej działalności w zawodzie dekarza.

W celu zapisania się na szkolenia dekraskie - kursanci zobowiązani są do wypełnienia formularza kontaktowego umieszczonego poniżej. Szkolenia dekarzy odbywają się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby uczestników tj. grupy 5 osób.

Dla grup z jednej firmy, powyżej 5 osób możemy ustalić termin indywidualny (tel. 730-620-270)

Formularz zapisu na kurs dekarski
FirmaOsoba prywatna

Koszty szkolenia dla wykonawców i firm budowlanych:
- EPDM klejone - Firestone/Elevate – 250 PLN netto za osobę
- TPO zgrzewane - Firestone/Elevate – 350 PLN netto za osobę
- EPDM zgrzewane - SealEco Prelasti Fleece – 350 PLN netto za osobę
- Instalacje fotowoltaiczne w systemie Energy 5 – 800 PLN netto za osobę
- Pozostałe szkolenia – cena ustalana indywidualnie
Koszty szkolenia dla osób prywatnych dodatkowo 200 PLN netto za osobę.


Podane przez Ciebie w formularzu rezerwacji dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu zamieszkania, numeru telefonu będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Adam Chojnacki, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ADACH, dane kontaktowe: http://systemydachowe.com/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy do umożliwienia zawarcia umowy dotyczącej uczestnictwa w kursie dekarskim. Dane mogą być udostępnione podmiotowi zapewniającemu zapis na szkolenie. Dane te będą przetwarzane do momentu wykonania lub wygaśnięcia umowy, z tym zastrzeżeniem, że po wykonaniu lub wygaśnięciu umowy przetwarzanie może odbywać się w celach rozliczeniowych, w celu dochodzenia bądź obrony roszczeń lub w celu wywiązania się z obowiązków wynikających z przepisów prawnych. Podstawa przetwarzania danych wynika z działań podejmowanych na Twoje żądanie w celu zawarcia umowy i wykonania potencjalnie zawartej umowy. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed wypełnieniem formularza.

Membrany dachowe w magazynie

Na stanie magazynowym posiadamy w stałej sprzedaży wszystkie niezbędne elementy systemów EPDM i TPO Firestone Building Products.